ProScholy.cz budou na CSM 2022 v Hradci

Projekt ProScholy.cz bude poprvé možné potkat v reálném světě mimo PC a telefony. Vyrážíme do Hradce Králové, kde budeme od 9. do 14. srpna v hudebním stanu na Celostátním setkání mládeže. 🎵

Hradec Králové – foto: Karel Jakubec (CC BY-SA-3.0)

Co jsou vlastně ProScholy.cz?

Jsme dobrovolnický projekt běžící v rámci křesťanské IT komunity Glow Space. Chceme pomáhat lidem, kteří se modlí hudbou a zpěvem.

Musíme si pokorně připustit, že i když fungujeme už několik let, spousta věřících netuší, že nějaký projekt ProScholy.cz existuje. Je ale možné, že jste někdy zpívali z našeho digitálního Zpěvníku ProScholy.cz, který je dílem velké skupiny dobrovolníků našeho projektu (vývojářů i redaktorů).

Co vás čeká v hudebním stanu?

Naše představa je, že stan bude primárně sloužit jako příjemná hudební chill-out zóna, kam si člověk bude moct sednout a pokud chce, tak drapnout erární kytaru, klávesy nebo mikrofon a parádně zajamovat.

Teď to nejlepší. Je možné, že by byl stan napojený na bar CSM, resp. že by byl hudební stan součástí baru. ♥️ Pokud by se to povedlo, bylo by to za mě mega cool.

Protože plánování stále probíhá, některé věci teprve ujasňujeme. Samozřejmě bychom rádi nabídli více než jen jamovací/hudební stan, takže nyní připravujeme další vychytávky a možnosti programu, které bychom chtěli mladým na CSM nabídnout.

Budeme rádi, když napíšete svoje tipy, co by ProScholy.cz na CSM mohly ještě přinést. 🙂

Nebo pojeďte s námi

Pokud máte chuť přidat se k naší dobrovolnické službě, rádi vás uvidíme. Nejlépe napište na redakce@proscholy.cz nebo mně na michael.dojcar@glowspace.cz (734 791 909) a domluvíme se! 🙂

Podpořte náš provoz

Pokud se Vám projekt ProScholy.cz líbí, můžete se stát jedním z našich pravidelných sponzorů. Stojíme na dobrovolnictví, ale snažíme se částečně zaměstnat nejužší koordinační tým, abychom mohli v naší práci pro duchovní hudbu pokračovat i za několik (desítek) let. Z darů taky provozujeme naše komunitní centrum Glow Space HUB, kde se můžeme scházet.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *